تبلیغات X
للوکساید۵
سفارش بک لینک
خرید بک لینک قوی
بک لینک ارزان
نرم افزار حسابداری
بلیط ارمنستان
تور مالزی
آموزش ارز دیجیتال
تلسکوپ جیمز وب
لباس خواب

ابزار بادی
صندلی استادیومی
خرید بک لینک
پایه هنگ درام
شهنای


مدیریت دنبال کنندگان و افزایش بازدید شبکه های اجتمائی - جذب فالوور s

مدیریت دنبال کنندگان و افزایش بازدید شبکه های اجتمائی - جذب فالوور

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 9324
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 2
» بازديد ماه : 9323
» بازديد سال : 9145
» بازديد کل : 9323
» اعضا : 0
» مطالب : 6

جذب فالوور


تاریخ انتشار پست : 1400/1/2 بازدید : 8

تأمین محتوای اینستاگرام می تواند یک مشکل باشد. ارائه مفاهیم و سپس در واقع یافتن تصاویر مناسب برای خوراک خود گفتن آسانتر از انجام آن است. خرید فالووراینستاگرام از آنجا که محتوای اینستاگرام شما نه تنها باید برای مخاطبان هدف شما مرتبط و جالب باشد - بلکه باید زیبا هم به نظر برسد!اینستاگرام یک پلتفرم کاملاً بصری است و به طور کلی کمپین های بازاریابی موفق در شبکه های اجتماعی به شدت وابسته به تصاویر چشم نواز و جذاب هستند.چگونه بازدید پست اینستاگرام را افزایش دهیم؟ بنابراین ، فشار وارد شده است!

محتوا حیات حیات حساب اینستاگرام شماست. اما تهیه منابع لازم نیست که سردرد بزرگی داشته باشد.


اگر وقت و منابع لازم را برای گرفتن عکس های خود برای اینستاگرام ندارید ، یا اگر تجارت شما فروش چیزهای ملموس مانند لباس یا محصولات زیبایی نیست که در خوراک اینستاگرام بسیار زیبا به نظر برسند ، خسته نباشید!


روش های زیادی وجود دارد که می توانید یک خوراک جذاب با زیبایی جالب ایجاد کنید - حتی اگر چیزی به عنوان مثال ظروف نرم افزاری فروتنانه یا غیرمحرمانه می فروشید یا یک محصول کاملاً دیجیتال را تبلیغ می کنید که تجسم آن غیرممکن به نظر می رسد.


این مقاله به طور دقیق نحوه تحقیق درباره تصاویر برای حساب اینستاگرام خود ، جایی که می توانید آنها را پیدا کنید و مواردی که باید هنگام استفاده از آنها برای ارتقا brand نام تجاری خود در نظر بگیرید ، شامل خواهد شد. بنابراین ، بیایید شروع کنیم!

1. محتوای اینستاگرام خود را با استفاده از الگوها ایجاد کنیدخرید ویو اینستاگرام

قبلاً اینگونه بود که اگر می خواستید از ابتدا تصویری با مارک طراحی کنید ، مجبور بودید یک طراح پیدا کنید (یا یک کاربر فتوشاپ باهوش باشید). خوشبختانه ، این روزها وب سایت های بسیار زیادی وجود دارند که قالب های از قبل طراحی شده را ارائه می دهند ، شما می توانید با حداقل تلاش ، تغییرات لازم را انجام دهید.


شاید بخواهید پستی برای تبلیغ یک پیشنهاد ویژه ایجاد کنید؟ شاید شما برای اعلام زمان های جدید افتتاحیه کسب و کار خود به الگویی نیاز داشته باشید؟ یا شاید می خواهید یک دستورالعمل را که در وبلاگ خود به اشتراک گذاشته اید فشار دهید؟

اگر روی الگوی اینستاگرام کلیک کنید می توانید کپی را ویرایش کرده و رنگ و سبک قلم دیگری را انتخاب کنید. با این حال ، شما نیازی به کار زیاد ندارید - در حقیقت ، هرچه الگو کمتر تغییر دهید ، بهتر (این نکته یک الگوی از قبل طراحی شده است!).


پس از نهایی کردن الگوی خود ، می توانید آن را بارگیری کرده و همراه با زیرنویس خلاصه در Instagram بارگذاری کنید!

2. تصاویر با کیفیت بالا را پیدا کنید

تصاویر سهام در چند وقت اخیر کمی بازخورد بدی دارند دنبال کننده اینستاگرام ، اما این بدان معنا نیست که شما نباید از آنها استفاده کنید!


برعکس ، آنها می توانند به شما کمک کنند تا هنگام استفاده با مخلوطی از تصاویر دیگر ، مانند الگوها ، یک خوراک متنوع ایجاد کنید. گفته می شود ، همه تصاویر سهام آنچه را که لازم است برای داشتن یک نقطه اصلی در خوراک شما لازم باشد ، ندارند - بعضی از آنها می توانند بسیار وحشتناک باشند!

https://followerbartarin.ir

برای یافتن عکسهای با کیفیت بالا که در واقع "خوش آب و رنگ" به نظر نمی رسند ، به Unsplash یا Stocksnap.io بروید. آنها طیف وسیعی از تصاویر را به صورت رایگان ارائه می دهند ، و شما مطمئناً هر موقعیتی را که پیدا کرده اید مناسب را پیدا خواهید کرد.

فالووربرترین

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد