مدیریت دنبال کنندگان و افزایش بازدید شبکه های اجتمائی - آرشیو 1399/12

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 9325
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 9324
» بازديد سال : 9146
» بازديد کل : 9324
» اعضا : 0
» مطالب : 6

اینستاگرام مارکتینگ


تاریخ انتشار پست : 1399/12/18 بازدید : 11

اینستاگرام در سال 2010 راه اندازی شده است ، اینستاگرام دنیا را غافلگیر کرده است. به نظر می رسد همه - و سگ آنها - در این سیستم عامل هستند.


همچنین ممکن است متوجه افزایش مارک هایی شوید که در این سیستم عامل حضور پیدا کرده اند. اما آیا اینستاگرام ارزش وقت گذرانی آنها را دارد و آیا تجارت شما نیز باید در این زمینه باشد؟ پاسخ مثبت است ، و در اینجا دلیل این است:


اینستاگرام بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه بازدیداینستاگرام و 500 میلیون کاربر روزانه کامنت اینستاگرام را مشاهده می کند.

130 میلیون کاربر اینستاگرام در ایالات متحده وجود دارد

اینستاگرام دومین شبکه پربازدید پس از فیس بوک است. کاربران به طور متوسط ​​53 دقیقه در روز مرور می کنند.

حداقل 25 میلیون پروفایل تجاری در اینستاگرام وجود دارد.

90٪ کاربران اینستاگرام حداقل یک تجارت را دنبال می کنند و 83٪ کاربران می گویند Instagram به آنها در کشف محصولات و خدمات جدید کمک کرده است.

داده های جدید: نامزدی اینستاگرام در سال 2020

در باره

90٪

کاربران اینستاگرام حداقل یک تجارت را دنبال می کنند


بیش از وجود دارد

1B

کاربران فعال ماهانه اینستاگرام


بیشتر از

83٪

کاربران اینستاگرام یک محصول یا خدمات جدید را در این سیستم عامل کشف کرده اند


واضح است که اینستاگرام دیگر فقط برای استفاده شخصی نیست - چه برای شما و چه برای سگ شما. اکنون این یک پلت فرم جهانی است که به برندها امکان می دهد محتوای خود را انسانی کنند ، استعدادهای جدیدی را به خدمت بگیرند ، محصولات خود را به نمایش بگذارند و به مخاطبان خود الهام دهند.


علاوه بر این ، کاربران اینستاگرام فقط فعال نیستند - آنها درگیر کار هستند. حدود 60٪ از کاربران فعال پلت فرم روزانه از سایت بازدید می کنند و 21٪ می گویند هر هفته این سایت را بررسی می کنند.


اینستاگرام همچنین می تواند در رشد آگاهی از برند خود و معرفی محصولات جدید به شما کمک کند. 80٪ از کاربران اینستاگرام بر اساس چیزی که در این سیستم عامل کشف کرده اند خرید کرده اند. اینستاگرام به شما این امکان را می دهد تا بدون فروش زیاد به مشتریان ، نام تجاری و محصول خود را به روشی دوستانه و معتبر تبلیغ کنید.


حتی با وجود این همه آمار اینستاگرام ، هنوز ممکن است از نحوه شروع اطمینان نداشته باشید. ما می دانیم که این سیستم عامل در ابتدا می تواند کمی ترسناک باشد و به همین دلیل این راهنما را ایجاد کرده ایم.


نحوه ایجاد حساب تجاری فالور اینستاگرام

انواع پست های اینستاگرام

استراتژی بازاریابی اینستاگرام

Instagram Hacks and Best Practices

اینستاگرام آنالیز

شروع با تبلیغات اینستاگرام

نحوه ایجاد حساب تجاری اینستاگرام

قبل از شروع ، توجه به این نکته مهم است که اینستاگرام برای محتوای لحظه ای در نظر گرفته شده است. برای اینکه در بین مخاطبان خود مرتبط باشید ، باید منابع مورد نیاز برای ارسال منظم را سرمایه گذاری کنید.


بهترین راه برای جذب فالوورهای خود به روز نگه داشتن پروفایل اینستاگرام خود است. در زیر ، ما به نحوه ایجاد و حفظ یک نمایه موفق اینستاگرام خواهیم پرداخت.


اگر قبلاً آن را ندارید ، برنامه Instagram را از App Store یا Google Play Store بارگیری کنید. شما می توانید محتوا را در وب سایت اینستاگرام مشاهده کنید ، اما نمی توانید آن را از طریق دسک تاپ خود بارگذاری کنید. برای این کار به برنامه نیاز خواهید داشت.


برای کسب راهنمایی ها و ترفندهای مفید ، راهنمای اصلی ما را برای کسب و کار در اینستاگرام بارگیری کنید.

تنظیم حساب اینستاگرام خود

با باز کردن برنامه اینستاگرام ، دو گزینه برای ایجاد حساب کاربری خود دارید: با Facebook وارد شوید یا با تلفن یا ایمیل ثبت نام کنید. حتماً با یک ایمیل کسب و کار وارد سیستم شوید تا نمایه اینستاگرام شما به حساب فیس بوک شخصی شما پیوند داده نشود.


بعد ، جزئیات حساب خود را وارد کنید. در نام کامل ، نام تجاری واقعی خود را وارد کنید تا نمایه شما برای بازدیدکنندگان قابل شناسایی باشد. این نام همان چیزی است که در نمایه شما نمایش داده می شود. این نام کاربری حساب شما نیست (یا دسته مربوط به آن دسته از افراد توییتر).


نام کاربری نامی منحصر به فرد برای نمایه شما است و به حساب های دیگر اجازه می دهد تا با نام تجاری شما درگیر شوند. نام کاربری HubSpotHubSpot است.


نام کاربری را انتخاب کنید که قابل شناسایی و یافتن آن آسان باشد. اگر نام تجاری شما گرفته شده است ، سعی کنید اولین قسمت نام تجاری خود را در نام کاربری خود نگه دارید. توجه: می توانید نام کاربری خود را بعداً در تنظیمات حساب خود به روز کنید ، بنابراین اگر می خواهید در آینده آن را تغییر دهید نگران نباشید.


بهینه سازی حساب اینستاگرام خود

اکنون زمان انتخاب تصویر نمایه مناسب است. عکس نمایه شما اولین تأثیر شما در بازدیدکنندگان جدید است. به همین دلیل ، تصویر خود را با مارک تجاری و نشانگرهای تصویری خود سازگار نگه دارید.


استفاده از لوگو یا تصویر آشنا دیگر را در نظر بگیرید. تصاویر نمایه اینستاگرام به طور خودکار در یک دایره بریده می شوند ، بنابراین گوشه گوشه تصویر خود را باز کنید.


بعدی - بیوگرافی اینستاگرام شما.خریدفالوور اینستاگرام بایوس اینستاگرام حداکثر 150 کاراکتر دارد ، بنابراین هدف شما در اینجا یک جمع بندی مختصر و مستقیم از این است که شما کی هستید و چرا مردم باید شما را دنبال کنند. با استفاده از اشاراتی از شخصیت ، در مورد تجارت خود به مخاطبان خود بگویید. بیوگرافی اینستاگرام قابل جستجو نیست ،فالوورارزان اینستاگرام بنابراین نگران کلمات کلیدی یا هشتگ نباشید (که در زیر بیشتر به آنها می پردازیم).


در بیوگرافی خود می توانید کاربران را به انجام اقدامی خاص مانند استفاده از هشتگ خاص یا بازدید از وب سایت خود ترغیب کنید. بیوگرافی شما تنها مکانی است که می توانید با استفاده از آن یک URL قابل کلیک کنید و بازدید سایت را به یک سایت خارجی هدایت کنید.followerbartarin.ir

دسته : ,
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد